Eiropas Brīvprātīgais darbs

Labdarības brīvdabas kino piedāvā maģisku piektdienas vakaru

Kamēr nedēļas sākums sācies pavisam lietaini, tikmēr Talsu Jauniešu ideju laboratorija gatavo saulainu un patiešām maģisku piektdienas vakaru ar pirmo Labdarības brīvdabas kino – 5.augustā plkst.22.00 pie Talsu novada muzeja tiks demonstrēta filma “Ilūzija” jeb stāsts par diviem draugiem, kas traģiskas kļūdas dēļ kļūst par kvēlākajiem ienaidniekiem. 

Pasākums notiks pļaviņā pie Talsu novada muzeja Izstāžu zāles. Līdzi jāņem pleds, labs garastāvoklis un vēlme baudīt filmu, kas kutinās smadzenes līdz pat pēdējai sekundei. Filma “Ilūzija” (“The Prestige”) ir stāsts par Rūpertu Endžeru un Alfrēdu Bordenu - diviem jauniem puišiem, kurus ir savaldzinājuši iluzionista Katera maģiskie triki, kas 19. gadsimta beigās pilnībā pārņēmuši londoniešu prātus. Viņš ir pats labākais, taču gadi dara savu, tāpēc Katers paņēmis palīgus, lai nezaudētu pieklājīgos ienākumus un savu statusu burvju mākslas pasaulē. Taču tad kāds negadījums skatītāju acu priekšā Rūpertu padara par atraitni, kurš, sāpju plosīts, sev apsola, ka Alfrēds par savu pārdrošo eksperimentu samaksās. Rit gadi, un viņi ir kļuvuši par sīvākajiem pretiniekiem, kuri uzmanīgi vēro, kā veicas konkurentam, lai pēc tam savu skatītāju pārsteigtu ar vēl iluzorāku meistardarbu. Un, tuvojoties triumfam, Rūperts jau gandrīz priekā berzē rokas, taču viņš vēl nenojauš, ka nav aprēķinājis Alfrēda talantu, kas daudzajos gados uz skatuves ir noslīpēts līdz pēdējai niansei. Filmā galvenās lomas attēlo Hjū Džekmens, Kristians Beils, Maikls Keins, Skārleta Johansone, Rebeka Hola, Endijs Serkss un Deivids Bovijs. "Ilūzijas" pirmizrāde notika 2006. gada 20. oktobrī. Filma tika nominēta Amerikas Kinoakadēmijas balvai par labāko operatora un mākslinieka darbu. Filma būs angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Ieeja brīvdabas kino paredzēta par 1 EUR lielu ziedojumu, kas tālāk tiks novirzīts jauniešu ideju projektu konkursam. Šī būs jau otrā Jauniešu ideju laboratorijas īstenotā labdarības aktivitāte. Pirmā notika Talsu rallija laikā, kad Labdarības fotostūrītī izdevās savākt 83,97 EUR. 

Jauniešu ideju laboratorija ir daļa no Eiropas brīvprātīgā darba projekta "Charity connects Europe", ko atbalsta programma "Erasmus+”.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums