Dari labu un no sirds!

Talsu novada fonds izsludina Labdarības projektu konkursu

„Dari labu un no sirds!" - šāds nosaukums dots pirmajai Talsu novada fonda Labdarības projektu programmai, kas tiek īstenota sadarbībā ar A/S „SEB banka". Ikvienam novada iedzīvotājam vai nevalstiskajai organizācijai līdz 1.oktobrim ir iespēja pretendēt uz finansiālu atbalstu savai labdarības idejai.

Talsu novada fonds jau 11 gadus organizē labdarības akcijas, pasākumus ģimenēm un vientuļajiem sirmgalvjiem, un pieredze rāda, ka nepieciešams daudz laika, pacietības un resursu, lai šādus pasākumus noorganizētu. Šobrīd fonds vēlas spert soli tālāk un ne tikai paši organizēt labdarības pasākumus, bet arī iedrošināt un mudināt iedzīvotājus būt iniciatoriem un palīdzēt līdzcilvēkiem kādu problēmu aktualizēšanā un risināšanā.

Līdz 2014.gada 1.oktobrim projektu konkursā „Dari labu un no sirds!" saņemtās neformālo iedzīvotāju grupu un nevalstisko organizāciju labdarības idejas izvērtēs Žūrijas komisija, klātienē tiekoties ar projektu pieteicējiem un iepazīstoties ar labdarības ideju. Paralēli Žūrijas komisijas darbam visas idejas vērtēs Talsu novada fonda padomes dalībnieki. Gala rezultātā tiks noteiktas idejas, kuras saņems finansiālu atbalstu līdz EUR 200.00 vienam projektam, un tās varēs īstenot no 2014.gada 4.novembra līdz 2015.gada 1.jūnijam. Kopējais finansējuma apjoms ir EUR 1400.00.

Projekta pieteikumus vienā eksemplārā jāiesniedz Talsu novada fondā Talsos, Kr.Valdemāra ielā 17a /kino „Auseklis" 2.stāvs/, un elektroniski jānosūta uz e-pastu tnf@tnf.lv. Projektu konkursa „Dari labu un no sirds" nolikumu un pieteikuma anketu var atrast www.tnf.lv sadaļā „Dokumenti".Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums