Dari labu un no sirds!

No sirds tiks īstenoti četri labi darbi

Septembra sākumā Talsu novada fonds pirmo reizi izsludināja Labdarības projektu konkursu „Dari labu un no sirds!". Pirmās idejas jau saņēmušas SEB bankas finansiālo atbalstu, tikmēr līdz 21.novembrim vēl tiek izsludināta papildus projektu pieņemšana.

Pavisam Labdarības projektu konkursā Talsu novada fonds saņēma 5 pieteikumus, taču viens neatbilda nolikuma prasībām, tāpēc žūrijas komisija tikās ar četriem pretendentiem. Prezentējot savas idejas, labo ideju autoriem izdevās pārliecināt komisiju, un SEB bankas finansējums piešķirts visiem pretendentiem:

• Interešu grupa „Radi, rotā, rādi!", kurā apvienojušās Lībagu sākumskolas pedagoģes, pirmskolas grupu vadītājas, brīvā laika centra vadītāja, sociālā darbiniece un pagasta pārvaldes darbiniece, Ziemassvētku gaidīšanas laikā rīkos radošo darbnīcu un koncertu Lībagu pagasta sociālo riska grupu cilvēkiem - trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem un vientuļajiem pensionāriem. Pasākuma dalībniekiem kopā ar dažādiem pasaku tēliem būs iespēja apgleznot Ziemassvētku eglītēs karināmās rotas, cept cepumus un saņemt dāvanā gan svētku paciņas, gan izgreznotas eglītes, ko aiznest uz savām mājām vai uzdāvināt draugam.

• Ķūļciema pagasta pensionāru klubs „Atblāzma" saņēmis atbalstu projektam „Uzdrīksties priecāties!", lai Ķūļciema, Laucienes un Balgales pagasta pensionārus, pirmspensijas vecuma iedzīvotājus un cilvēkus ar invaliditāti nākamā gada maijā aizvestu ekskursijā uz kādu no Latvijas ievērojamākām vietām. Tas plānots kā brauciens, kas 50 dalībniekiem ļaus baudīt kopā būšanu un aizmirst ikdienas rūpes.

• Lai pilnvērtīgi vadītu nodarbības un uzlabotu senioru veselību, atbalsts piešķirts Talsu pensionāru biedrības projektam „Vingro vesels". Par saņemto finansējumu tiks iegādātas 11 vingrošanas bumbas, kas palīdzēs uzlabot nodarbību kvalitāti. Ikdienā šajās nodarbībās piedalās 34 cilvēki.

• Talsu pauguraine ar savu atrašanās vietu, reljefu ir labi piemērota sporta trašu izveidošanai, bet šobrīd nav labiekārtotu trašu, to shēmu, kas ļautu sportistiem un ikvienam sportot gribētājam izmantot šīs iespējas. Tāpēc Tautas sporta entuziasti projektā „Sporto Talsu paugurainē" uzstādīs zīmes, pēc kurām sportot gribētāji, vai vienkārši cilvēki, kuri vēlas pastaigāt pa mežu un paelpot svaigu gaisu, neapmaldītos. Zīmes būs izvietotas riteņbraucējiem, nūjotājiem, slēpotājiem un gājējiem. Trase katram nedaudz atšķirsies, bet daudzviet krustosies.

Projektu konkursa „Dari labu un no sirds!" kopējais finansējums ir 1400 EUR. Tā kā šobrīd iztērēta tikai daļa no tā, tad Talsu novada fonds izsludina papildus pieteikumu pieņemšanu. Maksimālā summa, kādai var pretendēt viena labdarības ideja, ir 200 EUR. Atbalstītie projekti būs jāīsteno līdz 2015.gada 1.jūnijam.

Papildus pieteikumu pieņemšana Labdarības projektu konkursā „Dari labu un no sirds!" notiks līdz 2014.gada 21.novembra plkst.16.00. Projekti jāiesniedz gan elektroniski, nosūtot uz e-pastu tnf@tnf.lv, gan personīgi Talsu novada fonda birojā K.Valdemāra ielā 17a (kinoteātra „Auseklis" 2.stāvā). Konkursa nolikumu un pieteikuma anketu var atrast www.tnf.lv sadaļā „Dokumenti".Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums