Apkaimes ideju darbnīca Vandzenē

Apkaimes ideju darbnīca Vandzenē

Apkaimes ideju darbnīca Vandzenē notika 2018.gada 24.martā, un tajā piedalījās dalībnieki no Vandzenes, Laidzes un Lībagu pagastiem.

Sanākot kopā 24.martā Apkaimes ideju darbnīcā Vandzenē, tās dalībnieki ieskatījās 20 gadus tālā nākotnē. Tā vandzenieki redz veloceliņu līdz Vandzenei ar interesantām pieturvietām, mājražotājiem un apskates objektiem pa ceļam. Tāpat viņi vēlas tirgu, radošos pulciņus tepat pagastā nevis Talsos, kā arī kultūras centru ar pasniedzējiem no Talsiem. Iedzīvotāji arī redz asfaltu bez bedrēm, sakārtotus kultūras pieminekļus, bērnu rotaļu laukumu un atjaunotu mazbānīti. 

Savu tirgu vēlas arī Laidzes iedzīvotāji. Beidzot viņi gribētu tikt arī pie savas estrādes, taču par vietu gan vēl nav izdevies vienoties. Tāpat laidzenieki grib turpināt savus Operas svētkus, paplašināt Laidzes ezera atpūtas iespējas, peldvietu ar ģērbtuvi, radošos pulciņus uz vietas un pasniedzējus no Talsiem. Padomāts arī par sporta infrastruktūras sakārtošanu, volejbola laukumu, slēpošanas taku un – futbola centru Laidzē!

Arī Lībagu pagasta iedzīvotāji vēlas būt radoši, tāpēc arī viņi vēlas mūzikas, mākslas un sporta skolu radošās nodarbības uz vietas pagastā. Arī viņiem bedrains asfalts un grausti ir problēma, ko 20 gadu laikā vajadzētu sakārtot. Lībadznieku sarakstā ir arī sport un kultūras būves, darba vietas, bērnu rotaļu laukumi un ielu apgaismojums.


Projektu Nr. 2018.LV/NVOF/DAP/MIC/009/02 “Līdzdalība. Līdzdarbība. Līdzatbildība” finansiāli atbalsta
Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un Talsu novada pašvaldība.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums