Apkaimes ideju darbnīca Ķūļciemā

Apkaimes ideju darbnīca Ķūļciemā

Apkaimes ideju darbnīca Ķūļciemā notika 2018.gada 24.martā, un tajā piedalījās dalībnieki no Balgales, Ķūļciema un Laucienes pagastiem.

24.martā Apkaimes ideju darbnīcās 3 kaimiņpagasti sanāca kopā, lepojās ar savām vērtībām un sapņoja par nākotni. Tā Lauciene sapņoja par veloceliņu no Talsiem uz Laucieni, soliņiem no Nurmuižas līdz pagasta centram, drošu gājēju pāreju, luksoforu, apvedceļu, kas mazinātu satiksmi centrā, un sakārtotiem un asfaltētiem ceļiem uz mazciemiem. Sapņos redzama arī guļbūve, kur vietējie mājražotāji varētu tirgot savu produkciju, un vecās estrādes rekonstrukcija. Ļoti līdzīgās domās ir balgalnieki, kas arī vēlas sakārtotus mazos ceļus, veloceliņus, veselības un pastaigu takas, apzaļumotu laukumu aiz sporta zāles, vēsturisko tūrisma objektu atjaunošanu, pansiju un jauniešu hosteli.
Ķūļciema iedzīvotāji pēc 20 gadiem redz asfaltētu ceļu uz Ķūļciemu. Viņi pievienojas idejai par veloceliņiem, uzlabotu āra apgaismojumu, tirdzniecības guļbūvēm katrā pagastā, kas atrastos tuvāk valsts nozīmes ceļiem, lai tirgošanās būtu pamanāma arī iebraucējiem.

Projektu Nr. 2018.LV/NVOF/DAP/MIC/009/02 “Līdzdalība. Līdzdarbība. Līdzatbildība” finansiāli atbalsta
Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un Talsu novada pašvaldība.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums