Jaunumi

Talsos notiks pirmais “Ziedotāju aplis”

“Ziedotāju aplis” ir starptautiska ziedojumu piesaistes metode, kas aizsākusies Lielbritānijā un šobrīd veiksmīgi darbojas jau 14 pasaules valstīs. Talsinieki būs pirmie Latvijā, kam sestdien, 16.septembrī, būs iespēja atraktīvā veidā atbalstīt 3 projektus, kas uzlabos dzīvi Talsu novadā.

“Tev nav jābūt bagātam, lai būtu žēlsirdīgs,” tā saka filantropists Frederiks Mulders, kurš ir “Ziedotāju apļa” (Giving circle) idejas autors. Un tieši tā ir arī šīs metodes būtība, kas parāda, ka par ziedotāju var kļūt ne tikai turīgi uzņēmēji. “Ziedotāju aplis” ir iespēja satikties oriģinālu ideju autoriem un cilvēkiem, kuri vēlas ieguldīt novada attīstībā savus līdzekļus, entuziasmu, laiku un zināšanas. Tā ir iespēja neformālā gaisotnē uzklausīt, iedvesmoties, atbalstīt un motivēt darboties tālāk. “Ziedotāju aplis” pierāda, ka nozīmīgs ir ikviens, pat simbolisks ziedojums.

“Ziedotāju aplis” notiks sestdien, 16.septembrī, plkst.10.00 Talsu tautas namā. Tās dalībniekiem būs iespēja atbalstīt mākslas nodarbības bērniem ar īpašām vajadzībām, sajūtu istabu, kurā ar interesantām metodēm bērni uzlabos runas problēmas, un īpašu Talsiem veltītu grāmatu, kurā rakstniece parādīs, ka patiesībā jau pilsētā ir vairāk nekā 9 pakalni.

Trim projektiem tiks dotas vienādas iespējas – savu ideju to autori drīkst prezentēt tikai 6 minūtes, un tikpat ilgs laiks tiek dots, lai atbildētu uz jautājumiem. Vienu minūti viņu ideju aizstāvēs Labdarības vēstnesis, kurš arī būs pirmais ziedotājs. Pēc tam atraktīvā veidā pasākuma dalībnieki dos apsolījumu savam ieguldījumam šī projekta īstenošanā, kas var būt gan materiāls ziedojums, gan kontakti, gan laiks un zināšanas. “Ziedotāju aplis” ir atvērts ikvienam Talsu novada iedzīvotājam, kas vēlas neparastā veidā uzklausīt un kļūt par atbalstītāju. Ziedojumu apsolīšana notiek klātienē, un ziedotājiem ir iespēja sekot līdzi pieaugošajai summai un izaicināt citus dalībniekus.

Pirmais “Ziedotāju aplis” Talsu novadā notiks starptautiska stratēģiskās partnerības projekta “I believe in GOOD” ietvaros. Projekts ieguvis programmas “Erasmus+” finansiālo atbalstu, un to īsteno Talsu novada fonds.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums